E la i dashuri, 20-vjeçatja hedh foshnjen nga kati i 17-të

Një nënë e re ka hedhur foshnjën e saj nga dritaraja e apartamentin, i cili ndodhej në katin e 17-të. Shkaku i kësaj ngjarjeje të rëndë është bërë, pasi 20-vjeçaren e ka braktisur i dashuri i saj i martuar.

Ngjarja ka ndodhur në Tailandë, ku 20 – vjeçarja Netchanok Nokyungtong, e pranoi krimin e rëndë para oficerëve të policisë.

Ajo u tha se ishte ndjerë e dëshpëruar kur i dashuri 40 vjeç e kishte braktisur dhe ishte kishte vendosur të kthehej në Korenë e Jugut.

Ndërsa pak momente më vonë, 20 – vjeçarja e mbështolli foshnjën me një qese plastike dhe e hodhi nga dritarja e dhomës së gjumit, raporton The Sun, shkruan newsbomb.al.

20 – vjeçarja u arrestua pasi policia kontrolloi të gjitha kamerat e sigurisë.

Share With:
Translate »
642 Views