E nisi çdo mëngjes duke qarë për të, personi më i dashur surprizon Beatrixin

Beatrix e nis çdo ditë në BBV duke qarë pasi dëgjon në sfond këngën e vëllait të saj, Alban Ramosaj. Madje pak ditë më parë mes lotësh ajo u shpreh se donte të dilte sepse e kishte marrë shumë malli për familjarët.

Spektaklin e djeshëm “Vëllai i Madh” ka vendosur të surprizojë Beatrix me njeriun e saj më të shtrenjtë. Ajo është surprizuar nga vëllai i saj, Alban Ramosaj.

Albani është ai që i jep kurajo duke i thënë asaj të jetë sa më e qetë dhe ta shijojë sa më shumë këtë eksperiencë.

Kjo surprizë e ka lumturuar jashtë mase Beatrix duke ndarë dhe një përqafim të ngrohtë me vëllain e saj.

Share With:
Translate »
55 Views