E njihni? Sot është një prej këngëtareve më të mira shqiptare

Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore . E surprizuar dhe shumë e emocionuar, këngëtarja ka postuar foto dhe video të shumta nga festa duke falenderuar njerëzit që ia bënë më të bukur atë ditë.

Mes të tjerash, Arilena ka postuar edhe këtë foto nga fëmijëria e saj, ku i kanë dalë në pah sytë e saj të bukur. E veshur me bojëqielli dhe me flokët gjysmë të kapura, Arilena duket një vogëlushe shumë e ëmbël.

20?

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Share With:
Translate »
673 Views