E papritur, Jay Z sapo solli duetin muzikor me të bijën Blue Ivy

Reperi i njohur Jay Z ndonëse është në një nga çastet më të lumtura të jetës së tij pas lindjes së binjakëve, disa lajme të tipit ‘Jay Z ka tradhëtuar Beyoncen’, ‘Jay Z nuk ka qenë dakord për fëmijët’, etj, duket se kanë ngacmuar reagimin e publikut dhe reagimin e tij. Për t’i kthyer përgjigje të gjithëve, është lançuar kënga e tij më e re e titulluar “Blue’s Freestyle/We Family” dhe po e dimë që u habitët nga emri i vajzës në titull por ndalni pak: Blue Ivy është pjesë e këngës! Po, po, 5-vjeçarja repon dhe ka fituar zemrën e të gjithëve. …

Share With:
Translate »
694 Views