Fëmijët e Messit kanë fatin të jenë në muajin e mjaltit të prindërve

Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo sic u ka hije dy të sapomartuarve kanë filluar muajin e mjaltit.  Ylli i Barcelonës,  ka publikuar një foto në Instagram, nga Karaibet, së bashku me bashkëshorten dhe dy djemtë e tyre. Lionel Messi dhe Antonella Roccuzzo i dhanë fund beqarisë në fund të muajit të shkuar në një dasmë madhështore të organizuar në qytetin argjentinas, Rosaior, madje, kjo dasmë mori epitetin si “Dasma e Shekullit”.

Share With:
Translate »
748 Views