E papritur! Një nga anëtaret e familjes Kardashian është shtatzënë

Khloe Kardashian ka lënë të nënkuptohet se është shtatzënë për shkak të një fotografie të bukur që ajo ka postuar, ku shihet së bashku me të dashurin e tij Tristan Thompson. Bashkangjitur postimit të saj, ylli televiziv ka shkruar: “mami dhe babi”, duke lënë kështu të nënkuptohet se ajo është në pritje të një fëmije. 

Share With:
Translate »
796 Views