E patë tortën e London Noor për 5 mujorin e lindjes?

Për familjen Hoxha kjo është një ditë speciale.
Bëhen plot pesë muaj nga ardhja në jetë e Londonit të vogël. Mami dhe babi i kanë dërguar mesazhe urimi secili në profilin e tij vogëlushit, ndërsa për të festuar këtë ditë të veçantë ata kanë bërë nëj tortë për gëzimin e parë mes trashëgimtareve të Top Media. Lori Hoxha ka postuar në SnapChatin e saj një foto ku ka zbuluar se si duket torta e bërë enkas për të vogline Sarës dhe Ledion Liços. Lori ndan gjithmonë me miqtë e saj në rrjetet sociale momentet e bukura që kalon me nipin e saj.
18449840-10208957429149108-1829277948-n_1494678662-7571745

 

Share With:
Translate »
6861 Views