E premtja e Blendit dhe të bijës nis në det

Si çdo baba edhe Blendi Fevziu ka një marrëdhënie shumë të veçantë me vajzat e tij. Ndërsa ishim mësuar ta shohim duke udhëtuar nëpër vende të veçanta me vajzën e tij të madhe, kohët e fundit duket se po i mëson pasionet e tij, vajzës së vogël. Këtë mëngjes të premteje ai ka postuar një foto me të bijën teksa e mban fluturimthi në det. Nuk mbetet gjë tjetër veçse për të thënë: “Lum si Blendi që e nisi fundjavën kaq shpejt!” /Kids’ Time   

Share With:
Translate »
920 Views