Pas Mishel, Blendi Fevziu na tregon fytyrën e Alis

Blendi Fevziu, drejtuesi i emisionit politik “Opinion” është baba i dy vajzave, Mishel dhe Alis. Teksa po përgatitet me intensitet së bashku me stafin e tij për 20-vjetorin e emisionit, ai gjen kohë për t’iu përkushtuar familjes dhe sigurisht të voglës së tij Alis.
Pasi na tregoi dy ditë më parë fytyrën prej të rriture të Mishel, sot na njohu me fytyrën ëngjëllore të Alis.

E lumtur në krahët e babit teksa fluturon mbi ujë, Alis premton se do të bëhet një vajzë e zonja dhe e bukur.
/Kids’ Time

Share With:
Translate »
3182 Views