E pyeti në qoftë se ka vendosur make-up, reagimi i vajzës së Kim Kardashian do ju emocionojë të gjithëve

Grimi të ndihmon të dukesh bukur apo edhe të mbulosh difekte të mundshme të lëkurës. Por kur vjen puna për ta puthur apo përqafuar dikë të grimuar shumë, gjithmonë është e sikletshme, aq më tepër kur bëhet fjalë për një fëmijë.

Kështu ka ndodhur edhe me vajzën e Kim Kardashian, North West e cila e ka mbytur në puthjen nënën e saj pasi i tha që nuk kishte grim në fytyrë. Në videon që qarkullon në rrjetet sociale North e pyet Kimin: “Ke vendosur make-up?”. Pasi ajo i kthen përgjigje negative vogëlushja e përqafon e gëzuar dhe i dhuron puthje pa fund.

Me siguri North-it i ndodh shpesh të mos ketë mundësi ta puthë nënën e saj me kaq lirshmëri duke qen se ylli i reality show-t pjesën më të madhe të kohës e kalon e grimuar./revistawho.com

Share With:
Translate »
1408 Views