Publikohet imazhi i parë i Valdrin Sahitit me të bijën

Para pak ditësh disenjatori i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti u bë baba për të parën herë. Ai dhe Edita tashmë janë prindër të vajzës së pagëzuar me emrin Bella.

Kjo u bë menjëherë e ditur për media, kurse sot Edita Ramadani ka vendosur të ndaj imazhin e parë të Valdrinit në krahë me të bijën.

“Bota ime” ka shkruar Edita në mbishkrimin e fotografisë.

Valdrini që nga lindja e vajzës po publikon urimet dhe dhuratat e miqve e familjarëve për lindjen e vajzës.

Share With:
Translate »
1585 Views