E reja shtatzënë pi helm dhe hidhet nga dritarja, niset me urgjencë drejt Traumës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kopaçez të Delvinës. Mësohet se një 24-vjeçare ka tentuar t’i japë fund jetës duke qënë edhe shtatzën

Dyshohet se e reja ka pirë helm për dhelprat dhe më pas është hedhur nga dritarja.

24- vjeçarja me inicialet G.Z e ka humbur fëmijën kurse vetë është në gjendje të rëndë.

Ajo është nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Share With:1386 Views