E tmerrshme, nëna i jep fëmijës 1-vjeç të konsumojë marijuanë

Brianna Ashanti Lofton, 20 vjeç, u arrestua pasi një video e saj duke i thënë fëmijës marihuanë shpërndahen në rrjete sociale.

Një marifet i thjeshtë për të rregulluar erën e keqe

Mjekët gjetën shkakun e erës se keqe nga goja
Policia e Karolinës së Veriut gjurmoi videon derisa gjeti shtëpinë e nënës 20-vjeçare.

Video e saj duke i dhënë fëmijës të konsumojë marihuana bëri bujë shumë në rrjete sociale duke u kritikuar nga miliona njerëz në Facebook.

“Falënderime të mëdha për të gjithë ata që kanë postuar informacion në lidhje me nënën e duhanit dhe foshnjën”, shkroi Departamenti i Policisë Raleigh në Facebook të mërkurën.

“Falë vullnetit tuaj për t’u përfshirë, fëmija tani është i sigurt dhe nëna është në paraburgim të policisë”.

Lofton përballet me akuza për abuzim të fëmijëve që shkaktojnë lëndime të rënda trupore dhe posedim të marihuanës.

Ajo është në burg derisa fëmija është marrë në mbrojtje, tha policia.

Lofton, 20 vjeç, përballet me akuza për abuzimin e fëmijëve dhe posedimin e marihuanës.

Share With:
Translate »
612 Views