E vogla e Blendi Fevziut pret perëndimin e diellit në qafën e babit

Blendi Fevziu është një nga gazetarët që shohim më shpesh në ekran. Por falë llogarisë në instagram, njihemi më tepër me jetën e tij personale, familjen dhe udhëtimet që bën. Shpesh shoqëruesja e tij jashtë vendit është vajza e madhe. Por kohët e fundit, ai duket se po i kushton vëmendje të veçantë të voglës së tij, Alis. Sot, ata kanë vendosur të presin perëndimin e diellit në plazh, Alis njëherë në qafë e njëherë në krahët e babushit. /Kids’ Time  

Share With:
Translate »
876 Views