Shikoni sa fort stërvitet sportistja edhe pse është në muajin e 9-të të shtatzanisë

Ndihesh i lodhur? Ja ku vjen Serena Williams e cila është 9-muajshe shtatzënë dhe po stërvitet sikur nuk ka ndodhur asgjë me trupin e saj. Nuk është hera e parë që ajo ndan video nga stërvitja e saj por këtë herë ajo tenisin e ka në mendje duke qenë se Wimbledon fillon të hënën, ndërkohë që ajo e fitoi në 2015 dhe 2016. 
Në videon e shpërndarë në instagram ajo shkruan: “Wimbledon më gjeti kështu: Stërvitje të lehtë këtë mëngjes! Merre me qetësi!”
Si duket, mezi pret janarin e 2018 të fitojë përsëri! /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
704 Views