E vogla e Dritan Priftit rrënqeth me dedikimin e saj për të atin e ndjerë

Dritan Prifti, la pas katër fëmijë, tre djem dhe një vajzë. Livia, vajza e shtëpisë me siguri ka qenë fëmija më i lidhur me babain për faktin se është edhe vajzë e vetme. Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo rrënqeth me fjalët: “Gjithmonë në mendje, përgjithmonë në zemër”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
974 Views