Edhe Engjëllushja poston foto të nipit të saj, Matin

Ditë më parë bëri bujë në medie lajmi se nusja e këngëtares Shyhrete Behluli, lindi fëmijën e parë.    

engjellusha-1_1502881353-9569523

Edhe pse ajo dhe bashkëshorti i saj Kushtrimi janë shumë të përfolur në medie, ata kanë vendosur që fëmijën mos ta ekspozojnë në publik.   

Pasi Learta e kreu lindjen në Dortmund të Gjermanisë, atje edhe po qëndrojnë për një kohë dhe familja kanë filluar t’i vizitojnë pas lindjes së djalit, të cilin e pagëzuan me emrin Matin.

engjellushe

Pas Shyhretes, është Engjëllusha ajo e cila ka shkuar për vizitë tek nipi i vogël, duke ndarë një foto nga karroca e Matinit në rrjete sociale.

shyhrete-behluli-engjellusha-salihu-kosovarja

Si të gjithë familja, edhe Engji e ka shkrepur foton nga lartë në të cilën duket se vogëlushin e kanë nxjerrë për shëtitje. /Lajmi/

21076770_10209928616161448_767231750_n

Share With:
Translate »
1840 Views