Edhe shtatzënat mund të shkëlqejnë në tapetin e kuq

“Met Gala” është padiskutim një nga ngjarjet më të rëndësishme të vitit për botën e showbizit botëror. Femrat janë ato që angazhohen më shumë për këtë event duke menduar shumë më përpara për flokët, fustanin grimin e cdo detaj tjetër. Edhe këtë vit pati mjaft pëlqime dhe mopëlqime mes tyre por dhe nga kritikët. Ndërsa ne do t’i lëmë mënjanë kukullat Barbie të tapetit të kuq, për tu fokusuar tek kampionja Serena Williams e cila nuk shpëtoi pa vëmendje nga ky tapet, dhe jo pa arsye. Vetëm disa javë më parë ne mësuam aksidntalisht shtatzaninë e saj dhe ja më në fund kemi fotot zyrtare. Shtatzëna Williams dukej e mrekullueshme me fustanin “Versace”, e shoqëruar nga i fejuari, Alexis Ohanian. Shikoni disa nga fotot më pikante që Kids Time ka përzgjedhur.

Share With:
Translate »
944 Views