Lori Hoxha shëtitje me London, shikoni kë imiton vogëlushi

Siç jemi mësuar tashmë, edhe sot Lori Hoxha ka publikuar në Snapchat një foto të nipit të saj London Noor, por duke na treguar vetëm detaje të vogla nga ai.

Vogëlushi me sa duket ka dalë shëtitje me tezen e tij.

“Dhe Londonushi ka filluar të kopjojë stilin e çunave të BB”-mbishkruan Lori në foton e vogëlushit ku duken vetëm këmbet e tij të vogla.

 

Share With:
Translate »
887 Views