Einxhel konfirmon shtatzaninë me videon e ëmbël

Më në fumd e konfirmon!

Einxhel është shtatzënë dhe kjo video e këto fjalë i thonë të gjitha!

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…🤍👼🏻”

 

Share With:
Translate »
73 Views