Elia flet për shtatzaninë në skenën e Këngës Magjike

Shtatzënia e princeshë Elias ka qënë një nga temat më të diskutuara në rrjete sociale. Ajo prej disa kohësh përflitet sikur është në pritje të ëmbël, mirëpo deri më tani ajo e ka mohuar.

Sot teksa ishte në “Kënga Magjike” Elia u pyet nga “Iconstyle.al” në lidhje me shtatzëninë dhe tha: “Kur të vijë është e mirëpritur, por mos e interpretoni sikur jam shtatzënë”.

Mesa duket do të na duhet të presim sepse princesha nuk është akoma në pritje të një fëmije.

Share With:
Translate »
660 Views