‘Elif’ në pritje të ëmbël, ja si duket aktroja pak ditë para lindjes

Aktorja e njohur turke, Hatice Sendil dhe bashkëshorti i saj Burak Sagyasar do të behën prindër për herë të parë, pas dy vitesh martesë. 38 vjeçarja ka publikuar një set të veçantë fotosh në të cilat shfaqet së bashku me bashkëshortin, ndërkohë që zbulon se është në prag të lindjes si dhe gjininë e fëmijës që nga ngjyra dominante bojëqielli duket se është djalë. Kujtojmë që Sendil, është e njohur edhe për publikun shqiptar, me interperetimin e saj në serialin ‘Një pjesë e imja’, ku interpertoi rolin e personazhit kryesor Elif.

 

Share With:
Translate »
1498 Views