10 mijë euro surprizë për bashkëshorten dhe fëmijët e Dr. Florit

Një surpirzë e bukur i ka ndryshuar sot ditën, por në një farë mënyre dhe jetën bashkëshortes së të ndjerit Dr. Flori. Në emisionn radiofonik në “NRG” nga Julka Gramo, është ideuar kjo surprizë e këndshme. Moderatorja në fillim ka lexuar një letër të dedikuar Blerinës, një nënë që humbi bakshëshortin dhe po rrit e vetme dy fëmijë, më pas Julka mes lotëve ka treguar se një biznes privat ka vendoasur t’i dhurojë asaj 10 mijë euro në shenjë bamirësie dhe solidariteti. Më pas u krye edhe një telefonatë gjastë së cilës bashkëshorjta e artistit u shpreh e prekur dhe shumë falenderuese ndaj gjestit fisnik. Ne jemi shumë të lumtur për veprimin human, si dhe për vogëlushët që fati nuk i ka braktisur, pavarësisht se u mori babain.

Share With:
Translate »
1173 Views