Elita mbetet pa fjalë nga ajo që xhiruan kamerat në dhomën e Botës dhe Zërit

Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura dhe më të komentuarat.

Ajo tashmë është bashkëshortja e reperit të njohur Gjiko ku së bashku janë bërë prindër të një djali me emrin Zëri dhe së fundmi ata janë bekuar me një vajzë, me emrin Bota.

Çdo postim i saj merr vëmendje të madhe e së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video ku shihen dy fëmijët e saj në shtrat duke luajtur me njëri tjetrin.

Para se të zbulonte videon, Elita kishte shkruar paraprakisht “Dëshironi të shikoni videon më të ëmbël ndonjëherë”, nëse po klikoni këtu”.

Elita është një nënë mjaft e përkushtuar dhe këtë e dëshmon çdo ditë përmes postimeve që ajo bën në rrjete sociale.

Share With:
Translate »
142 Views