Elvana Gjata nxjerr në pah instiktin e mëmësisë

Këngëtarja Elvana Gjata gjendet në Francë në nëj grup miqsh, ku mes tyre gjendet Ermal Mamaqi, Ami si dhe producenti i njohur Poo Bear , me të cilin këngëtaraj ka realizuar dy produksjone ndërkombëtare muzikore.
Ndërsa të gjithë janë duke shijuar partyn e organizuar në pishinën gjigande, ajo shfaqet duke u kujdesur me shumë dashuri për të voglin e Poo.

Kjo është ndër herët e para që Elvanën e kemi parë kaq të dedikuar me fëmijët. Këngëtarja ka treguar hapur instiktin e mëmësisë dhe duket për mrekulli.

 

Share With:
Translate »
696 Views