Emina Çunmulaj realizon përrallën për ditëlindjen e vajzës së saj

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj na mahnit gjithmonë me mënyrën si organizon festat e ndryshme në familjen e saj. Në këtë ditë kaq të veçantë të jetës së saj ajo ka thyer çdo pritshmëri. Një përrallë e vërtet për ditëlindjen e të voglës së saj. Ella Faria, në botën magjike të “Frozen” feston sot ditëlindjen mes familjes së saj dhe njerëzve që e adhurojnë më shumë.

Detaje e dekore tipike si në përrallën e kukullave ajo duket kaq e lumtur dhe e gëzuar, si një Ella në versionin e jetës së vërtetë.

Emina është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të dytë, në këtë festë e gjithë familja duket e lumtur dhe të bukur nën magjinë e dekorimeve.

Share With:
Translate »
1674 Views