Krimineli më i bukur së shpejti do të bëhet baba?

Lidhja e tyre nuk është më një sekret për ne. Jeremy Meeks dhe e fejuara e tij, Chloe Green pak ditë më parë dhanë lajmin e mirë të martesës, e komentuar si një vendim i shpejt nga ana e çiftit, por paska një arsye të fortë pas këtij vendimi.

Çifti pritet të bëhen prindër të një fëmije së shpejti. Sipas US Weekly, Chloe është disa muajshe shtatëzënë dhe duket shumë e ëmbël.

Sipas burimeve pranë çiftit, ata janë shumë të lumtur, presin me padurim kurorëzimin e lidhjes së tyre, por ende nuk kanë dhënën një lajm për fëmijën që presin.

Share With:
Translate »
751 Views