Emina na prezanton me të voglën e porsalindur dhe zbulon emrin e saj

E bërë nënë për herë të dytë vetëm një ditë më parë, Emina ndihet më e lumtur se kurrë.

“Kush e drejton botën?” e nis dhënien e lajmit të bukur modelja shqiptare. Në një foto së bashku me bashkëshortin e saj, Emina na ka njoftuar për lindjen e vajzës dhe jo vetëm kaq por ka publikuar dhe detajet e peshës dhe gjatësisë.

Emri i vogëlushes është Mia, motra e Ella-s. I urojmë jetë të gjatë vogëlushes dhe të rritet e shëndetshme. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
749 Views