Emocione dhe krenari e madhe për Lorikun për meshkujt më të dashur të tij

E premtja është gjithmonë e mbushur me programe televizive dhe shikuesit kanë çfarë të ndjekin. Por mbrëmja e sotme, i dha një arsye më të fortë Lorikut për të parë televizor. Po ashtu edhe i biri pranoi që sonte të mos ndjekin më kanalin e fëmijëve.
Gjyshi ishte i ftuar në një emision televiziv dhe djali i Lorikut po e ndiqte nga ekrani. Ndërsa Loriku i përfshiu të dy në një foto dhe i ndau të gjithë emocionet me ne duke shkruar: Krenar me Gjyshin !!! Proud with Grandpa!!!❤️❤️❤️ /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
600 Views