Anna Gjebrean “e mbytën” lulet për ditëlindje, kur të rritet partneri duhet ta mendojë mirë para se ta dashurojë

Dita e sotme ka qenë një ditë gëzimi për familjen Gjebrea. E vogla e familjes sot ka ditëlindjen dhe me siguri do jetë llastuar edhe më shumë.
Vëllai Joni, nuk ka pritur mbrëmjen, por që në mëngjes e ka uruar të motrën.

Më pas ai postoi një tjetër foto të Annës me disa tollumbace në dorë dhe lulet e dhuruara për të.


Por luleve nuk u ka rezistuar dot as Arditi. Ai ndau me ndjekësit e tij lulet të cilat shkruajnë emrin e të bijës “Anna”. Dhe siç mund të dalloni janë lule të tjera dhe jo ato që postoi Joni të cilat po ashtu shkruanin “Anna”.


Nuk ka munguar as urimi i kunatës Merlin për motrën e të fejuarit të saj.


Me gjithë këtë vëmendje që është mësuar Anna të ketë dhe me buqetat me lule, kur të rritet, njeriu i zemrës së saj duhet ta mendojë mirë para se t’i vërë gishtin. Anna paska shije të rafinuar dhe jo çdo gjë ia mbush syrin. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1353 Views