Emocionohet Teuta Krasniqi, sjell foton e parë të nipit

Ditën e sotme, aktorja Teuta Krasniqi është bërë teze. Konkretisht, Bubulini Krasniqi është motra e Teutës dhe ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, një djalë. Teuta ka ndarë shpesh momente nga shtatzania e motrës së saj, dhe sot sjell foton e parë të nipit. Plot dashuri ajo shkruan: “Shpirti i tezes, mire se erdhe ne kete bote ???????????? Pac shendet, shume dashni, plot gezime, sukses dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes. Ne, e gjithe familja, jemi ketu per me te dasht gjithmone pa kusht. @bubulinaaa Stju faleminderit qe ma dhurove epitetin Teze, jam shume e lumtur… Ju duam shume, teta Teuta, xhaxhi Astro, Tara dhe Kaia ❤️❤️❤️ @bubulinaaa@pellumbk 
T’ka teta bukurosh ????????????” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
891 Views