Gabrieli, djali i Kristina Neranxit del nga materniteti

Sipërmarrësja Kristina Neranxi, para dy ditësh solli në jetë fëmijën e parë. Gjininë e bebushit Kristina na e tregoi kohë më përpara, gjatë shtatzanisë ndërkohë që me emrin na njohu në javët e fundit. Ditën e sotme, ajo ka postuar një foto duke dalë nga materniteti me të voglin Gabriel, në një realitet të ri, për të dy. Ta gëzoni jetën e re Kristina dhe Gabriel! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
757 Views