Emrat e binjakëve Clooney, janë kaq të bukur

Çifti George dhe Amal Clooney kanë sjellë dje në jetë, fëmijët e tyre të parë. Lajmin e ardhjes së binjakëve e bëri të ditur agjenti i George. “Fëmijët janë të dy shumë mirë e të shëndetshëm”, më pas ai ka bërë shaka duke u shprehur se George tani ka nevojë te qetësohet e të veten për disa ditë. Binjakët, një vajzë dhe një djalë janë quajtur Ella dhe Alexander. Ju pëlqejnë?

Share With:
Translate »
877 Views