Në dokumentarin që fliste për jetën e tij, Chris Brown kishte një shoqëruese speciale

Në premierën e dokumentarit të tij “Chris Brown: Welcome To My Life”, këngëtari i famshëm Chris Brown ka zgjedhur një shoqëruese shumë speciale.

28-vjeçari ka qënë i shoqëruar nga vajza e tij 3-vjeçe, Royalt

Chris ka treguar se është një baba krenar dhe i kujdesshëm ndërkohë që mbante vogëlushen në krah në premierën e filmit që flet për jetën e tij.

Image

Share With:
Translate »
765 Views