Enca flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Një foto që Enca postoi paraditen e sotme në Instastory bëri xhiron e mediave e rrjeteve sociale për shkak se në të shfaqej një emoji shtatzënë ç’ka bëri që të gjithë të flisnin se këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Pas disa orëve që i la të gjithë kuriozë, Enca pak më parë ka postuar disa video ku shprehet se është në pritje të një balade dhe jo shtatzënë.

“Faleminderit te gjitheve per mesazhet e bukura, jam ne nje pritje te embel, por kete pritje te embel do ta bejme bashke sepse nuk eshte as vajze, as djale por eshte nje balade. Me ne fund nje balade qe mezi po pres ta ndaj me ju. Shume shpejt, ne fillim te 2019, do e nisim vitin mbare”, shprehet Enca.

Share With:
Translate »
786 Views