Ende pa mbushur vajza 1-vjeç, çifti i famshëm njoftojnë se po bëhen me bebin nr.2

Çifti i njohur i rrjeteve sociale, Valdeti dhe Valdrina së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ndanë përmes një postimi në Instagram, ku Valdrina u shfaq me barkun e rrombullakosur dhe njoftoi se gjendet pothuajse në përfundim të rrugëtimit të shtatzënisë së dytë.

Urime, shtatzëni të mbarë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALDRINA HAZIRI (@valdetvaldrina)

Share With:
Translate »
103 Views