Eno Popi flet për herë të parë për të bijën e sapolindur

Ai është një nga gazetarët dhe moderatorët më të njohur dhe vetëm pak kohë më parë është bërë babai i një vajze.

Këtë herë gjatë emisionit të tij “Dilema” Eno ka përmendur vogëlushen e tij.

Ai e pyeti konkurrenten e cila kishte shkuar sëbashku me të bijën në lojë për t’i këshilluar për filma me princesha dhe princa pasi tashmë i duket t’i njohë shkruan ekspress.

Gjithashtu ai shtoi se vajzat janë vërtet shërbet, duke treguar kështu lumturinë e tij me të voglën Liv.

Share With:485 Views