Era emocionoi familjen që e ndjek nga larg, Nora: Faleminderit që ekziston

Ditën e sotme e gjithë bota i ka sytë nga Rusia ku po luhet finalja e kupës së botës mes Francës dhe Kroacisë. Për shqiptarët që nuk arritën të jenë të përfaqësuar nga një skuadër, gjithsesi pati pafund emocione sot në ceremoninë hapëse të finales. Era Istrefi, pas sukseseve me këngët e saj në gjithë botën, arriti të jetë pjesë e këngës zyrtare të ‘Rusi 2018’ dhe performoi në stadium.

Emocionet më të forta padyshim i kanë përjetuar personat më të afërt për të. Motra e saj, Nora Istrefi ka zgjedhur të shkruajë e para për Erën. “Bravo motra jem. Faleminderit që ekziston”,-ka shkruar ajo krahas fotos shkëputur nga performanca.

Share With:
Translate »
1334 Views