Era thyu dorën pasi ia puthi Edi Rama

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Repolitix””ndshëm mes saj dhe kryeministrit Rama. Kryemadhi tregoi vetëm një rast para disa kohësh, teksa ajo ishte me Bashën dhe vajzën e saj Era, të cilës Rama i kishte puthur dorën dhe pas një jave sipas Kryemadhit kishte pësuar një incident. Ajo u shpreh: Të jeni të bindur që jo. Unë isha me Bashën dhe isha edhe me Erën, ai kaloi aty i puthi dorën Erës dhe pas 1 jave theu dorën. I thashë se çdo gjë që prek ai thyhet. Edhe po ta shikoja, do t’i thoja mirëmëngjesi, jep dorëheqjen.

Share With:
Translate »
666 Views