Erdhiiii! Gjergj Kaçinari bëhet baba për herë të parë dhe ndan foton e parë të bebit

Gjergj Kaçinari është një nga artistët e rinj më të talentuar, i cili gjithmonë ka preferuar që në publik të shfaqet vetëm më anën e tij profesionale, duke qenë shumë diskret për sa i përket jetës private.

Së fundmi si rrallë herë ai ka zgjedhur që të ndajë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram dy lajme shumë të bukura.

Ai ka zbuluar se është martuar, teksa ka ndarë një foto me bashkëshorten e tij, Tejdi Dushkaj Kaçinari, e bashkë me të edhe lajmin e bukur se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. (LEXO KETU)

Sot ai dha lajmin e bukur se bebushi erdhi dhe ndau foton e parë me të!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gjergj Kaçinari (@georgeorjoe)

Share With:
Translate »
42 Views