Erion Isai rrëfen ngjarjen e dhimbshme: E kemi humbur fëmijën e parë gjatë pushimeve

Erion Isai, ish-aktori i famshëm i spektaklit “Portokalli” ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Rudina”, ku së bashku me bashkëshorten, treguan një ngjarje tepër të dhimbshme.Isai rrëfeu se para se të vinte në jetë vajza e tyre, Ajër, bashkëshortja e tij ka pasur edhe një shtatzëni tjetër. ‘Ne nuk e dinim në fakt që Ajlin ishte shtatzënë dhe u nisëm për disa pushime të çmendura, gjatë së cilave ajo pësoi një abort spontan.’-rrëfeu aktori, duke shpjeguar më tej se kjo ngjarje, ndonëse e dhimbshme, kihste kaluar me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Ajër. 

Share With:
Translate »
1635 Views