Ermal Fejzullahu sapo përjetoi surprizën më të bukur për ditëlindje nga fëmijët e tij | VIDEO

Ermal Fejzullahu feston sot ditëlindjen e tij. Fëmijët, Buna, Arti dhe Era nuk ka ë pritur të gdhijë e nesërmja por direkt sapo ka shënuar ora 00:00 i kanë uruar të atit ditëlindjen. Urimi ishte shumë i veçantë pasi të tre vogëlushët e kënduan këngën e ditëlindjes duke luajtur në piano. A mund të ketë surprizë më të bukur për një baba artist? /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1458 Views