Ermali ndan momentin emocionues nga takimi i parë i Joelit me Sian

Ndoshta e prisnit prej kohësh, por vetëm pas 3 vitesh emision, Ermali tani ka menduar ta ftojë në program, bashkëshorten e tij Amin. Pasi janë bërë prindër për herë të dytë, kjo përballje e Amit dhe Ermalit në Xing do të jetë me të vërtetë interesante dhe për të mos u humbur. Vetë Ermali përmes një postimi në Instagram, na ka bërë me dije se e ftuara speciale e finales së Xingut është Ami. Ndërsa shohim videon përbledhëse, vëmë rë se ato do të ndajnë edhe momënte nga jeta personale, siç është takimi i parë i Joelit me Sian. /Kids’Time/

View this post on Instagram

Kur Ermali dhe Joeli takuan Sian per here te pare ?

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:
Translate »
598 Views