Është mjaftueshëm e pasur për të blerë veshjet që do, modelja shqiptare zgjedh traditën

Emina Cunmulaj padyshim është një nga modelet shqiptare e cila edhe pse është bërë e famshme ndërkombëtarisht e pohon me fanatizëm origjinën.

Modelja gjithmonë e ka treguar me zë të lartë se nga vjen dhe gjithmonë ka treguar se ndihet krenare.

Këtë herë ajo ka postuar disa fotografi në Instagramin e saj disa fotografi ku ka veshur një kostum me motive popullore shqiptare dhe duket shumë e lumtur.

Modelja jeton me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Share With:
Translate »
673 Views