Është vetëm 8-vjeç, por Tara sapo u shpall Ambasadore!

Tara, vajza e artistëve Blero Muharremi dhe Teuta Krasniqi duket se do të ketë një të ardhme të shkëlqyer, pasi që tani po ecën me hapa të sigurt e të suksesshëm  Para një muaji ajo u bë pjesë e reklamës së telefonave “Huawei”, ndërsa sot ajo ka shënuar dhe një arritje tjetër, duke u bërë “Ambasadore Nderi” e projektit “Dhëmbë të shëndoshë, fëmijë të lumtur” e gëzimin rreth këtij çmimi e ka ndarë Teuta me ndjekësit e saj në Instagram, ku është shprehur mjaft e lumtur dhe krenare me vajzën e saj

.  “Tara, Ambasadore Nderi ???
Çdo ditë me bën nënën më krenare ne Botë.
Tara jem e mirë dhe e mbarë, Zoti te ruajt e të bekoftë me shëndet, dashuri, suksese të shumta dhe mbarësi. Të paça gjithmonë.
Të don mami pa kufi, Ambasadorja ime ???
Faleminderime te perzemerta dr. @xheladinujkani per organizimin e projektit “Dhembe te shendoshe, femije te lumtur” si dhe per perzgjedhjen e Tares si Ambasadore Nderi e ketij projekti. Na keni nderuar ???Faleminderit shoqes kallamoqe Elisa qe eshte poashtu Ambasadore e ketij projekti dhe nje shoqe e mrekullueshme, shoqe-moter. Faleminderit, Orik, Arona, Driana, Tuana… Shume dashuri per te gjithe, nga Tara” ka shkruar Teuta në insagram. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
984 Views