Familja e madhe dhe e bukur e Ronaldos, njihuni me to

Futbollisti i njohur, Cristiano Ronaldo ka prezantuar të gjithë familjen e tij me anë të një postimi në Instagram, por e dashura e tij mori të gjithë vëmendjen. Georgina Rodriguez ishte në mes të të gjithëve dhe mbante në krahë një nga binjakët e porsalindur.Vazhdon të flitet se modelja 23-vjeçare po pret fëmijën e parë të yllit të Real Madrid, ndërsa është 5 muajshe shtatzënë. Barku i saj dukej që ishte fryrë, por asnjë nuk ka reaguar për këto lajme. Duket se këtë herë Ronaldo ka zgjedhur ti bëjë pushimet nën praninë e familjarëve, duke lënë pas bukuroshet që e rrethonin. “Familje e madhe plot dashuri,” – shkruajti 32-vjeçari në postimin e tij ku gjendet në Ibiza.

Lovely moments😍

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Big family with love ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Share With:
Translate »
1016 Views