Familja e re mahnitëse në fotot zyrtare të dasmës

Më në fund kanë dalë dhe fototo zyrtare të dasmës së tenistes Serena Williams me themeluesin e Reddit, Alexis Ohanian.
Çifti shfaqet i mrekullueshëm, teksa ka bërë dhe fotot zyrtare, ku nuk mungon dhe vogëlushja e tyre. Serena kishte zgjedhur si temë të damsës “E bukura dhe Bisha”. Fotot zyrtare janë bërë ekskluzvisht nga Vogue, ku nusja mban një fustan përrallor të Alexander McQueen.

Share With:
Translate »
629 Views