“Familja është gjithçka”, Robert Berisha surprizon Norën dhe Renee

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale shohim çdo ditë dedikime të ndryshme plot dashuri që çiftet e shoëbizit i bëjnë njëri tjetrit.

Një ndër këta personazhe është edhe këngëtari i njohur Robert Berisha, i cili herë pas here bën dedikime për të voglën e tij si dhe për bashkëshorten Norën. Por dedikimi i djeshëm ka qenë special. Ai ka veshur një bluzë ku është stampuar një foto e tyre në ditlindjen e Renee e përbri saj shkruan:

“Familja nuk është një gjë e rëndësishme, është gjithçka”.

Epo, ç’mund të themi veç se Nora është me fat që ka përkrah një burrë si Rober

Share With:
Translate »
642 Views