Fëmija 2 vjeç bie nga lartësia, në gjendje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku një fëmijë vetëm 2 vjeç po lufton me jetën. Mega news ka mësuar se ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë një qendre tregtare në zonën e njohur te “Komuna e Parisit”. Fëmijë dy vjeç ka rënë nga një lartësi 8 metra  dhe është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës. Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë, ndërsa priten detaje në vijim në lidhje me ngjarjen e rëndë por edhe shëndetin e fëmijës.

Share With:
Translate »
743 Views