Fëmija 3-vjeç humb jetën pasi bie nga krevati

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur sot në një familje në fshatin Mushqetë në Tiranë. Fëmija i mitur i i familjes, S.V vetëm 3-vjeç ka rënë nga krevati dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Policia e Tiranës ka mbërritur në vendngjarje dhe bën me dije se nga veprimet e kryera, shkaku i vdekjes ka qenë aksidentale. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprim të mëtejshme.

 

Share With:
Translate »
1692 Views